OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na XIV Niedzielę Zwykłą – 03 lipca 2022 r.

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 na XIV Niedzielę Zwykłą – 03 lipca 2022 r.

 

1. Dziś niedziele adoracyjna w kościołach filialnych.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła przeżywać będziemy:

w środę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy., - w piątek św. Jana z Dukli, prezbitera. W tym tygodniu przypada I środa miesiąca – zmiana tajemnic różańcowych i I czwartek – Margaretki poprowadzą o 17.30 adoracją za powołanych i o nowe powołanie do służby w Kościele.

3. W ubiegłą niedzielę panie z grup modlitewnych za sprzedaż ciast zarobiły 1475 zł. Środki te będą przeznaczone na dokończenie remontu kaplicy. Bóg zapłać.

4. W każdy czwartek w naszym kościele parafialnym jest okazja do Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.

5. Codziennie o godz.15.00 modlimy się Koronką do Bożego Miłosierdzia w intencji pokoju zwłaszcza na Ukrainie.

6. W czwartek po mszy św. będzie w salce spotkanie grup modlitewnych.

7. Trwają zapisy dzieci do I Komunii Świętej na przyszły rok w godzinach urzędowania kancelarii, gdzie można pobrać deklarację dla rodziców.

8. W przyszłą niedzielę składka będzie na cele remontowe.

9. We wtorek 12.07 w przychodni „Med.-Vita” przy ul. Wojska Polskiego 24 będą badania USG DOPPLER przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów, piersi i echo serca. Badania są odpłatne. Szczegóły na plakacie w gablocie.

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest „Gość Niedzielny” w którym: poruszono temat bliski wielu z nas: wątpliwości w wierze – co robić, kiedy się pojawią; jest także „Mały Gość Niedzielny”, „L’osservatore Romano”, nowy „Salwator” i nasz Głos Serca. 

11. Solenizantom i Jubilatom najbliższego tygodnia składamy moc najserdeczniejszych życzeń, zdrowia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej. Na dzisiejszy dzień świętowania i radości oraz cały tydzień pracy, wakacji, urlopów, przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

 

Ks. Tomasz Sander SDS - proboszcz

Joomla templates by a4joomla