INTENCJE MSZALNE 22 – 29 listopada 2020 r.

INTENCJE MSZALNE  22 – 29  listopada 2020 r.

Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata  – 22  listopada  2020 r.

  7.00  Za + Przemysława Baszko w 6-ą rocz. śm.

  8.30  Za + Katarzynę Krzywonos we wspomnienie imienin

10.00  Za + Marię Berezowską

12.00 1) W int. o zdrowie i Boże błogosł. dla emerytów PKP Cargo oraz w intencji maszynistów, którzy odeszli na wieczną służbę – od Koła Emerytów Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Polsce, koło Krzyż Wlkp.

           2) W int. o zdrowie i Boże błogosł. dla maszynistów i pracowników PKP Cargo oraz o szczęśliwe powroty z żelaznych dróg –od Koła Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Polsce

           3) W int. o zdrowie i Boże błogosł. dla maszynistów i emerytów Spółki „POLREGIO” Sekcja Krzyż oraz o szczęśliwe powroty z żelaznych dróg –od Międzyzakładowego Związku Zawodowego Maszynistów Kolejowych w Poznaniu, Sekcja Krzyż Wlkp.

18.00  Za + Stanisława Rydzika (greg. 21)

Brzegi – Za ++ rodziców Jana i Krystynę w 20-ą rocz. św. i zm. Annę//Huta Szklana – Za + Tadeusza Lewandowskiego w 12-ą rocz. śm.//Lubcz Mały – Za Parafian

Poniedziałek  23 listopada 2020 r.

  6.30  Za + Stanisława Rydzika (greg. 22)

18.00  1) W int. Ojczyzny i pana Prezydenta

            2) Za + Andrzeja Pochecia –od Dawida Grzybak z Osielca

Wtorek 24  listopada 2020 r., wsp. św. Męczenników, Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

  6.30  Za + Stanisława Rydzika (greg. 23)

18.00  1) W int. Magdaleny z okazji 18-tych urodzin o Boże błogosł. zdrowie i opiekę Maryi

            2) O Boże błogosł., zdrowie dla pracowników, emerytów i rencistów i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zm. kolejarzy -od pracowników Sekcji Eksploatacji Krzyż

            3) Za + Andrzeja Pochecia –od Michała Grzybak, z Osielca

Środa 25 listopada 2020 r.

   6.30 Za + Tadeusza Koczerba w 2-ą rocz. śm.

18.00  1) Za + Stanisława Rydzika (greg. 24)

            2) Za + Andrzeja Pochecia –od  Ewy kostrzewa z rodziną, z Osielca

            3) Za + Janinę Prokopczuk

Czwartek 26  listopada 2020 r.

  6.30  Za + Stanisława Rydzika (greg. 25)

18.00  1) Za + Józefa Matkowskiego -od uczestników pogrzebu

            2) Za + Andrzeja Pochecia –od uczestników pogrzebu

Piątek   27 listopada  2020 r.

    6.30  Za + Stanisława Rydzika (greg. 26)

  18.00 1) Za +Tadeusza Grzebytę

             2) Za + + Andrzeja Pochecia –od Anny z rodziną z Osielca

Sobota 28 listopada  2020 r.

  6.30  Za + Stanisława Rydzika (greg. 27)

18.00  1) Za ++ Wandalina Danielewicza, rodziców z obu stroni zm. rodzeństwo

       2) Za + Andrzeja Pochecia –od Bogumiły Pacygo z rodziną z Osielca              

I Niedziela Adwentu  – 29  listopada  2020 r.

  7.00  Za + Stanisława Rydzika (greg. 28)

  8.30  Za ++ Emilię Bazelak w 30-ą rocz. śm. i zm. Henryka

10.00  Za + Andrzeja Pochecia –od  Grzegorza Grzybka z rodziną, z Jordanowa

12.00  Za +Eugeniusza Matuszewskiegow 1-ą rocz. śm. -od  zony, dzieci i wnuków

18.00  Za += Maksymiliana Koza w rocz. śm. oraz rodziców z obu stron

Brzegi – Za ++ Romana i rodziców z obu stron//Huta Szklana – Za + Marię Wysoczańską -od uczestników pogrzebu//Lubcz Mały – Za ++ Wacława, Dorotę i rodziców

Dodatkowe informacje